Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

РІШЕННЯ ПРАВЛІННЯ

від 24 квітня 2013р.                                                       м. Дніпропетровськ

Про основні завдання Асоціації
щодо забезпечення реалізації
рішення Ради регіонів від 21.03.2013р.
стосовно реформування місцевого самоврядування

Розглянувши рішення Ради регіонів від 21 березня 2013 року щодо місцевого самоврядування та соціально-економічного розвитку територій, протокольне рішення Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2013 року про схвалення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні за результатами розгляду проекту Указу Президента України а також Доручення Прем’єр-міністра України від 12 квітня 2013 року з даного питання, Правління вирішило:

1. Позитивно оцінити рішення Ради регіонів, яким зазначено, що реалізація державної політики у сфері сприяння розвитку місцевого самоврядування є одним з першочергових пріоритетів модернізації суспільних відносин в державі.

2. Запропонувати Верховній Раді АР Крим, обласним, районним радам взяти активну участь в реалізації рішення Ради регіонів та організувати додаткову роботу щодо:

  • проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед територіальних громад щодо необхідності реформування системи місцевого самоврядування в Україні і приведення її до вимог Європейської хартії місцевого самоврядування;
  • обговорення проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні серед громад регіону, роз’яснення суті і основних напрямів Концепції;
  • аналізу, узагальнення пропозицій що надійшли в процесі обговорення проекту Концепції та інформування Секретаріату Асоціації про результати проведеної роботи;

3. Доручити Секретаріату Асоціації узагальнити результати проведеної Верховною Радою АР Крим, обласними, районними радами роботи та наданих ними пропозицій щодо проекту Концепції.

4. Доручити Президії Асоціації розглянути узагальнені Секретаріатом Асоціації матеріали та прийняти рішення з даного питання.

5. Підтримати проект звернення Національного конгресу місцевого самоврядування України щодо неприпустимості політичних спекуляцій на тему реформи місцевого самоврядування.

Президент Асоціації,
голова Харківської обласної ради Сергій ЧЕРНОВ