Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про Звернення щодо проекту Указу про затвердження Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

З метою прискорення вирішення актуальних питань розвитку місцевого самоврядування, приведення нормативної бази у відповідність з положеннями Європейської Хартії місцевого самоврядування, а також розглянувши результати проведення громадського обговорення проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (далі – Концепції), враховуючи позицію органів місцевого самоврядування та громадськості щодо схвалення концептуальних положень проекту акта, Президія вирішила:

1. Схвалити Звернення Української асоціації районних та обласних рад до Президента України В.Ф. Януковича з проханням розглянути питання про видання Указу Президента України щодо затвердження Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (додається).

2. Продовжити роз’яснення та популяризацію положень проекту Концепції серед територіальних громад, депутатів місцевих рад і запропонувати Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним, районним радам ухвалити відповідні резолюції з даного питання та надіслати їх на адресу Секретаріату Асоціації до 1 вересня 2013 року для узагальнення.  

3. Звернутись до Голови Верховної Ради України В.В. Рибака з пропозицією про включення до порядку денного чергового засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування питання про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

4. Звернутись до Міжфракційного депутатського об’єднання «За розвиток місцевого самоврядування» з проханням провести спільне засідання з Українською асоціацією районних та обласних рад для обговорення актуальних питань місцевого та регіонального розвитку.

5. Запропонувати Асоціації міст України, Асоціації сільських та селищних рад провести засідання Ради Національного конгресу місцевого самоврядування, для обговорення актуальних питань регіонального розвитку та реформування місцевого самоврядування.

6. Доручити Секретаріату Асоціації направити зазначене Звернення до Адміністрації Президента України і звернутись до Кабінету Міністрів України з пропозицією внести відповідний проект Указу на розгляд Президента України.

Президент Асоціації,
голова Харківської обласної ради                                             Сергій ЧЕРНОВ