Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

РІШЕННЯ №143

20.12. 2011 р                                                           7 сесія 6 скликання

Про вступ до Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування та визнання уповноваженого представника

       З метою більш ефективного виконання завдань і функцій  місцевого самоврядування, вирішення  актуальних проблем соціально-економічного та культурного розвитку району, розширення формату співпраці, гідного представлення інтересів районної ради на обласному рівні  та відповідно до п.15 ч.1 ст.43, ст.15 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, враховуючи  рішення спільного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної ради та президії Вінницької обласної ради 6 скликання  від 14.11.2011 року №7 “Про створення Вінницької обласної асоціації органів  місцевого самоврядування” та рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності та взаємодії з органами місцевого самоврядування, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вступити до Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування на засадах дійсного члена.
  2. Визнати уповноваженим представником Крижопільської районної ради у Вінницькій обласній асоціації органів місцевого самоврядування Стратієвського Анатолія Васильовича, голову районної ради.
  3. Доручити голові районної ради  Стратієвському Анатолію Васильовичу як уповноваженому представнику:                                                                                                           3.1.Представляти у Вінницькій обласній асоціації органів місцевого самоврядування інтереси Крижопільської районної ради;                                                                                    3.2.Надіслати це рішення виконавчій дирекції Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування для прийняття відповідного рішення.
  4. Щорічно, при  формуванні районного бюджету, передбачати в кошторисі видатків районної ради кошти для сплати членських внесків.

Голова районної ради                            А.СТРАТІЄВСЬКИЙ