Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про редакцію розділу проекту Концепції внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування

РІШЕННЯ ПРЕЗИДІЇ

Від 8 липня 2013 р., (м. Ялта)

Про редакцію розділу проекту Концепції
внесення змін до Конституції України в частині
місцевого самоврядування 

З метою удосконалення конституційних засад проекту Концепції внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування, організації та функціонування системи місцевого самоврядування в Україні, розглянувши пропозиції до редакції розділу проекту Конституції України в частині місцевого самоврядування, схвалені 21 червня 2013 року Конституційною Асамблеєю, Президія вирішила:

1. Взяти до відома інформацію члена Конституційної Асамблеї, президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Чернова С.І. про результати роботи Конституційної Асамблеї.

2. Запропонувати Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним, районним радам провести обговорення редакції розділу проекту Концепції внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування (додається) та внести свої пропозиції до 1 вересня 2013 року.

3. Запропонувати Асоціації міст України, Асоціації сільських та селищних рад провести засідання Ради Національного конгресу місцевого самоврядування, на якому розглянути проект Концепції внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування.

4. Секретаріату Асоціації узагальнити надані органами місцевого самоврядування пропозиції для подання їх на розгляд Ради Національного конгресу місцевого самоврядування. 

Президент Асоціації,
голова Харківської обласної ради                                                                  Сергій ЧЕРНОВ

Додаток: