Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про активізацію грантової діяльності районних, міських, сільських та селищних рад - членів Асоціації

Р І Ш Е Н Н Я

Загальних зборів уповноважених представників –

членів Вінницької обласної Асоціації

органів місцевого самоврядування 

14 листопада 2013 року

Про активізацію грантової діяльності районних, міських, сільських та селищних рад - членів Асоціації

Відзначаючи важливість активізації грантової діяльності на рівні територіальних громад області, з метою залучення додаткових коштів на вирішення місцевих проблем, враховуючи нові грантові можливості в рамках конкурсів Європейського Союзу для територіальних громад, зважаючи на перспективи значного збільшення можливостей отримання грантового фінансування, що стануть доступними після підписання Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом на Саміті Східного Партнерства в Вільнюсі учасники Загальних зборів уповноважених представників – членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

В И Р І Ш И Л И :

  1. Вважати грантову діяльність, спрямовану на залучення коштів для вирішення проблем територіальних громад, пріоритетною в роботі органів місцевого самоврядування.
  2. Рекомендувати радам – членам Асоціації:

2.1. Визначити робочу групу для реалізації грантової діяльності з залученням представників місцевих органів влади, громадських організацій, підприємств та установ, а також активу громади.

2.2. Забезпечити активну співпрацю робочих груп з Регіональним ресурсно-інформаційним Центром розвитку громад «Громади Вінниччини» з метою підготовки грантових проектів.

2.3. Сприяти налагодженню контактів з національними та міжнародними фондами, організаціями, посольствами та іншими грантодавцями.

2.4. Сприяти професійному навчанню та підвищенню кваліфікації членів робочих груп з метою підготовки максимальної кількості якісних грантових заявок.

3. Координацію діяльності, спрямованої на активізацію грантової діяльності членів Асоціації покласти на Регіональний ресурсно-інформаційний Центр розвитку громад «Громади Вінниччини».

 

Голова Вінницької обласної Асоціації

органів місцевого самоврядування                                        Сергій Татусяк

Секретар Загальних зборів                                                     Наталя Черниш