Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Депутати районної ради 4 скликання

 

С К Л А Д

депутатів районної ради 4 скликання

 

1.  Русін Іван Іванович                             -        Андріяшівський виборчий округ № 1

2.  Сторож Сергій Васильович                -                           -“-

3.  Шнек Леонід Пилипович                     -                           -“-

 

4.  Гонтар Віктор Дмитрович                            -        Вербський виборчий округ № 2

5.  Папшоя Микола Семенович                -                           -“-

6.  Семенюк Лідія Павлівна                      -                           -“-

 

7.   Білявський Василь Савович               -        Вільшанський виборчий округ № 3

8.  Чорноблавський Михайло Федорович         -                           -“-

9 . Широцький Євген Федорович            -                           -“-

 

10. Кінзерська Тетяна Миколаївна           -        Гарячківський виборчий округ № 4

11. Кушнір Василь Прокопович               -                           -“-

12. Макарова Раїса Володимирівна                   -                           -“-

 

13. Капустян Олег Васильович                -        Голубецький виборчий округ № 5

14. Предоляк Віталій Іванович                 -                           -“-

15. Франчук Анатолій Дмитрович           -                           -“-

 

16. Заноза Іван Миколайович                            -        Городківський виборчий округ № 6

17. Маланчук Анатолій Васильович         -                           -“-

18. Ревега Степан Павлович                     -                           -“-

 

19. Кошовий Василь Олександрович      -        Дахталійський виборчий округ № 7

20. Радзімовський Володимир Олексійович                        -“-

 

21. Бабійчук Лідія Семенівна                    -        Джугастрянський виборчий округ №8

22. Гуйван Тимофій Григорович             -                           -“-

23. Садова Інна Петрівна                          -                           -“-

 

24. Охрімов Микола Володимирович      -        Жабокрицький виборчий округ № 9

25. Роговська Тамара Михайлівна           -                           -“-

26. Шевчук Неля Іванівна                         -                           -“-

 

27. Процик Михайло Васильович            -        Заболотненський виборчий округ № 10

28. Самборський Віталій Володимирович -                         -“-

29. Штоюнда Сергій Віталійович             -                           -“-

 

 

 

30. Бажура Михайло Сергійович              -        Кісницький виборчий округ № 11

31. Лучинський Олександр Анатолійович -                         -“-

 

32. Безусяк Василь Павлович                            -        Красносільський виборчий округ № 12

33. Гуцол Анатолій Петрович                  -                           -“-

34. Сорока Юрій Ярославович                -                           -“-

 

 

35. Андрушенко Світлана Володимирівна -      Крижопільський виборчий округ № 13

36. Кривда Людмила Мефодіївна            -                           -“-

 

37. Андріїшин Микола Васильович                   -        Крикливецький виборчий округ № 14

38. Баденюк Іван Якович                         -                           -“-

39. Корчовий Олександр Костянтинович         -                           -“-

 

 

40. Бородачик Петро Іванович                -        Куницький виборчий округ № 15

41. Єроменко Григорій Макарович                   -                           -“-

42. Подолян Микола Миколайович                   -                           -“-

 

 

43. Гаєвський Володимир Прокопович   -        Павлівський виборчий округ № 16

44. Кондрицький Віктор Андрійович      -                           -“-

45. Стратієвський Анатолій Васильович  -                           -“-

 

 

46. Мацько Олег Юрійович                     -        Савчинський виборчий округ № 17

47. Перегонець Анатолій Якович             -                           -“-

48. Сиротюк Юрій Михайлович              -                           -“-

 

 

49. Звонецька Ванда Євгеніївна               -        Соколівський виборчий округ № 18

50. Іванішин Василь Артемович               -                           -“-

51. Шевчук Віктор Федорович                 -                           -“-

 

 

52. Коваль Віра Степанівна                      -        Тернівський виборчий округ № 19

53. Мельник Олександр Якович              -                           -“-

54. Панчук Петро Степанович                 -                           -“-

 

 

55. Калинчук Віктор Васильович             -    Шарапанівський виборчий округ № 20

56. Селих Віктор Іванович                       -                           -“-

57. Янкова Валентина Василівна              -                           -“-