Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Звіт голови районної ради - одне з основних питань чергової сесії районної ради

26 травня 2015 року відбулась сесія районної ради. Депутати заслухали звіт голови районної ради Анатолія Стратієвського про діяльність за період  з квітня 2013 року по даний час.

У звітному періоді, відзначив голова районної ради, районною радою проведено 10 сесій, на яких прийнято 278 рішень з різних життєво важливих для громади району питань, депутатським корпусом схвалено 34 довгострокові  районні програми.

Серед програм, що прийняті у 2013-2015 роках та реалізуються в районі, стратегія розвитку Крижопільського району Вінницької області на період до 2020 року “Крижопільщина - 2020”, Програма  охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів у  Крижопільському районі на 2013-2018 роки, районна цільова соціальна програма  оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2017 року,  районна комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей  на 2015 рік та інші.   

Загалом районною радою 6 скликання прийнято 88 довгострокових цільових програм; у 2013 році у нас діяло 74 програми, з місцевого бюджету на виконання  35 програм було виділено 10 663,5 тис. грн; у 2014 році з 78 діючих програм було профінансовано з місцевого бюджету 31 програму на суму 9 506,5 тис. грн.

Зупинився голова районної ради на участі територіальних громад у різного рівня конкурсах на отримання грантів.

  Так, якщо в 2012 році на  обласний конкурс було подано три  проекти,  у 2013 році   переможцями десятого обласного конкурсу стали 10 наших територіальних громад, то в 2014 році від району було  надано 16 проектів     ( 4-те місце в області за кількістю поданих проектів), переможцями  серед  якого було  визнано проекти  Вільшанської сільської ради “Подаруємо тепло  і затишок  нашим дітям ”, Андріяшівської сільської ради “Енергозберігаючі  заходи в сільському клубі села В.Гребля для комфорту і затишку ” та Тернівської сільської ради “Забезпечення населення якісною питною      водою ”, яким  відповідно обсяг фінансування проектів з обласного бюджету складе 40,15 та 30 тис. грн.

Цього року громади району подали на дванадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад 10 проектів. Серед 78 громад області, чиї проекти здобули  перемогу,  є і три громади району: Гарячківська сільська рада  - проект «Сільський  Будинок культури – центр  відпочинку  і  дозвілля» (заміна вікон, бетонування площадки),  Кісницька сільська рада  - проект «Енергозберігаючі  заходи в НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Кісниця для збереження здоров'я дітей» (заміна вікон  і дверей), Тернівська сільська рада  - проект «Тепло і затишок дітям»,  яким  відповідно з обласного бюджету нададуть 50 та по 60 тис.грн.  Зупинився доповідач і на підтримці учасників АТО. За  оперативними даними, за період проведення АТО район надав коштами 1 млн 628 тис. грн, крім того, жителями району було надано великий обсяг гуманітарної допомоги.

Доповідача доповнили депутати районної ради: начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Оксана Кройтор, голова райкому профспілки працівників АПК Віктор Магуран, голова райдержадміністрації Валентин Панчук, а також Заболотненський сільський голова Сергій Браславець.

У роботі сесії районної ради взяли участь та виступили голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та народний депутат України Юрій Македон.