Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Звернення голови райдержадміністрації

Шановні крижопільчани!

Події, що у ці дні відбуваються в Автономній Республіці Крим, військові називають збройною агресією проти незалежної України, яка порушує усі міжнародні договори та норми.

Повідомленнями про порушення суверенітету Української держави вражені та занепокоєні не лише українці, а й світова спільнота. Це події, які вони вважають немислимими у 21-му столітті на Європейському континенті. Це пряма провокація збройного кровопролиття на території суверенної держави.

Сподіваюсь, що крижопільчани сьогодні єдині у тому,  що проблеми Криму повинні вирішуватися з повагою української єдності та суверенітету.

Україна – мирна цивілізована європейська держава. Україна ніколи і ніякому агресорові не дозволить переступити її незалежність, її демократичний вибір та гідність громадян України. Усіх громадян – незалежно від їхньої національності.

 Ми підтримуємо дії інститутів влади в Україні у їх прагненні мирним, правовим і демократичним шляхом подолати нові виклики, що виникли в державі через складну і напружену ситуацію в Криму.

Впевнена, що Українська держава зможе захистити свій суверенітет і недоторканість території.

Хай ніщо і ніхто, шановні крижопільчани, не породжує у Ваших серцях  сумнівів і зневіри.

Будьмо терпимі, згуртовані, єдині. Робімо все для того, аби відстояти незалежність нашої держави. Не шкодуймо для цього ні часу, ні праці.  Тарас Шевченко, 200-ліття від дня народження якого будемо відзначати у ці дні, пророкував: Україна буде. І вільна, і щаслива, і квітуча. Потрібен час, мудрість, любов до рідної землі.  

Прошу всіх зберігати спокій, злагодженість, виваженість дій.

Вимагаю від усіх служб, їх керівників, які забезпечують життєдіяльність району, зробити усе можливе у цей складний час, працювати на самому високому рівні, уважно і чуйно відноситись до потреб людей.

Ми завжди демонстрували високу громадянську позицію, доводили, що, об’єднавши зусилля, ми багато чого можемо.

 Шановні працівники усіх сфер виробництва, ветерани, наша молодь!

Щиро дякую вам за підтримку, розуміння, активну життєву позицію.

Нехай нам допоможе Бог!