Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Зробимо Крижопільщину чистішою

З метою поліпшення санітарного та естетичного стану територій населених пунктів району після зимового періоду експлуатації, покращення благоустрою та озеленення території, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 10 березня 2020 року № 44 «Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району».

Цим розпорядженням затверджено заходи з організації весняної акції з благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів, що обов’язкові до виконання протягом березня – квітня поточного року.

Виконкомам селищної та сільських рад, керівникам підприємств та організацій, власникам та користувачам земельних ділянок (паїв) рекомендовано вжити заходів що спрямовані на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою і приведення у належний санітарний стан території населених пунктів району, смуг відведення автомобільних доріг та лісозахисних насаджень, які прилягають до даних земельних ділянок.

Особливу увагу приділити санітарному очищенню території меморіальних комплексів, місць масових поховань померлих та загиблих військовослужбовців, в т.ч. які загинули у війнах, під час проведення антитерористичної операції та захисту територіальної цілісності держави.

Відділом житлово-комунального господарства містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації проводиться  щотижневий моніторинг виконання робіт з зазначених заходів.

Долучімося до організації та проведення весняної акції з благоустрою і зробимо Крижопільщину чистішою.