Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Змагалися юні патріоти

25-26 квітня у парку культури та відпочинку і на стадіоні смт Крижопіль відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

14 роїв – команд (200 учасників) боролися за перемогу в одинадцяти видах змагань.  За наполегливою боротьбою юних козачат спостерігали та активно вболівали сільські голови громад: смт Крижопіль, с. Тернівка, с. Жабокрич, с.Соколівка, с. Куниче, с. Крикливець, с. Шарапанівка, с. Заболотне, с.Вільшанка, с. Гарячківка, секретар сільської ради с. Городківка, директори усіх навчальних закладів району. Виступи роїв не залишили байдужими і 26 представників 17 регіонів України – тренерів з національно-патріотичного виховання, які на той час брали участь у Всеукраїнському семінарі що проходив на Крижопіллі. Їх дуже вразив дух патріотизму, що був притаманний всім учасникам змагань.

З неприхованим нетерпінням рої та вболівальники очікували на результати змагань.  У наполегливій боротьбі перемогу здобули рої «Молода Січ» НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» с. Шарапанівка та «Козацький гарт» СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль, які посіли перше місце. На третій сходинці п’єдесталу – рій «Патріоти» СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка.

Переможців нагороджено цінними призами від голів Крижопільської райдержадміністрації  та районної ради: за І місце - туристичними наметами та котелками, за ІІІ місце – утепленим спальним мішком. Від ГО «Крижопільське козацтво» - рої «Молода Січ» та «Козацький гарт» отримали козацькі булави.  ПрАТ ПК «Поділля» вручило цінні подарунки всім 14 командам – учасницям гри.

Переможці візьмуть участь в обласному етапі  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який пройде у травні в селищі Сутиски Тиврівського району Вінницької області.