Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Житло для сиріт

 22 листопада 2018 р. в с. Крикливець відбулась неординарна подія - двом дітям-сиротам передано ключі від гарного ошатного будинку, де від сьогодні вони будуть проживати.

Ключі від нового помешкання Ользі та Оксані Крук вручив перший заступник  голови Вінницької облдержадміністрації Андрій ГижкоВін розповів, що це стало можливим завдяки державним програмам з підтримки дітей-сиріт та осіб з їх числа.

«У серпні 2018 року відбулось засідання обласної Комісії щодо придбання житла для осіб з числа дітей – сиріт.

Члени Комісії узгодили всі внесені на розгляд пропозиції і прийняли рішення щодо придбання житлового будинку із присадибною земельною ділянкою за рахунок субвенції з державного бюджету для  двох дітей-сиріт, які проживають на території Крикливицької сільської ради. Це не перше житло для дітей-сиріт на Вінниччині. Обласна влада і надалі буде здійснювати їх соціальний захист», - сказав Андрій Петрович.

Сестричок щиро привітала  начальник служби у справах дітей Вінницької облдержадміністрації Тетяна Дорош.

Голова райдержадміністрації Валентин Панчук побажав молодим господарям миру та злагоди в новому помешканні, висловив впевненість, що з придбанням житла вони будуть  впевненіше почувати себе та будувати плани на майбутнє. Побажав також, щоб помешкання дзвеніло дитячим сміхом.

«Нехай цей будинок дозволить вам не лише знайти свій особистий куточок, а й в подальшому створити власні сім’ї, будувати щасливе  майбутнє», - сказав Валентин Іванович. А ще вручив Олі та Оксані сертифікат на придбання меблів.

Сестер щирими словами та подарунками привітали Крикливецький сільський голова Олексій Смішний, директор ПрАТ ПК «Поділля» Олександр Гавріш, фермери Олександр Корчовий та Яків Гичак, керівники територіальних громад району, небайдужі люди.   

Працівники культури подарували Ользі та Оксані, усім присутнім кілька пісень.