Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Збори села Жабокрич

                         

У с.Жабокрич Крижопільського району Вінницької області 18.03.2018р. відбулися збори (схід) громадян, на яких обговорено різнопланові питання життєдіяльності села. У зборах взяли участь жителі села, заступник директора ПрАТ ПК «Поділля» Войтенко О.І.,  перший заступник голови РДА Пастушенко В.М., депутат районної ради Шевчук Н.І., депутати сільської ради.               

  Питання розглядалися згідно з  порядком денним.

Сільський голова у виступі зазначила; доходи Жабокрицької сільської ради за 2017 рік виконано 115,22% в сумі 2508125,87 грн. Виділено кошти на об’єкти соціальної сфери в сумі -318095 грн. Виділено по програмі «Соціального захисту населення» 21000грн, з них 9000 грн учасникам АТО, 12000грн допомога на лікування,  протягом року на ямковий ремонт доріг використано199984 грн, по заключеній соціальній угоді з ПрАТ ПК «Поділля» зроблено капітальний ремонт їдальні в школі на суму 189000грн.

 Депутатом  Верховної ради Македоном Ю.М. виділено 92000 грн на ремонт  актової зали Жабокрицької СЗШ І-ІІІст.

Стали переможцем 14обласного конкурсу «Малі історії с.Жабокрич в історії світу» загальною вартістю 100000 грн, «Дах відремонтуємо-разом відсвяткуємо» - 168000грн.

Мешканці села поспілкувалися із першим заступником РДА Пастушенком В.М., у формі живого діалогу вияснили, що ремонт дороги Павлівка – Соколівка закладено в бюджет  обласного фонду 600 млн грн, а дорога державного значення Могилів-Подільський – Умань передана на баланс облавтодору, отримали відповіді на запитання.

Жителі села мали можливість поспілкувалися з найбільшим орендарем земельних паїв, обговоривши їхню участь у впорядкуванні доріг, прогортанні снігу, філія надає безкоштовну юридичну  правову допомогу всім пайовикам і визначили першочерговий вид робіт в селі на 2018р.:  ямковий ремонт доріг до врожаю, продовжити страхову медицину.

Депутат районної ради Шевчук Н.І. довела до відома жителів про медичну реформу та що чекає нас з 1 квітня 2018р.

Заслухавши та обговоривши звіт сільського голови, роботу виконкому визнали задовільною.

Підсумки зборів підвела сільський голова та депутати сільської ради, які зосередили увагу на тому, що за рік неможливо охопити ремонтом доріг усі вулиці, але, незважаючи на всі обставини, роботи з ямкового ремонту доріг, освітлення вулиць, впорядкування сільського кладовища будуть продовжуватись у 2018р.

За матеріалами Жабокрицької сільської ради