Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Затвердження гімну Крижопільського району

УКРАЇНА

КРИЖОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 688

 

від 05 грудня 2018 року                                                         24 сесія 7 скликання

Про затвердження гімну Крижопільського району

         Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 18 травня 2000р. № 694/2000 «Про впорядкування геральдичної справи в Україні», Методичних рекомендацій з питань геральдики і прапорництва областей, районів у містах та територіальних громад міст, селищ і сіл(територіальні і муніципальні символи), схвалених Комісією державних нагород та геральдики при Президентові України, з метою популяризації Крижопілля, розвитку патріотизму, відображення історичних, культурних, соціально-економічних особливостей і традицій району, враховуючи важливе значення місцевої символіки у процесі національного відродження на сучасному етапі державотворення, беручи до уваги погодження, рекомендації та пропозиції профільних постійних комісій районної ради, депутатів, районна рада вирішила:

         1. Затвердити гімн Крижопільського району «Крижопільський славний мій краю!» (слова  О.Куцого, музика О.Бурміцкого), текст якого додається.      2. Розробити та затвердити Положення про порядок використання гімну Крижопільського району.

           3. Рекомендувати районній державній адміністрації здійснити заходи, пов'язані з підготовкою партитури та дискового запису гімну Крижопільського району та передачі їх для постійного архівного зберігання.

         4. Рекомендувати керівникам закладів освіти, культури активно використовувати гімн Крижопільського району у навчально-виховному процесі, під час урочистостей, святкових акцій, офіційних зустрічей, концертів.

         5.  Оприлюднити це рішення та текст гімну Крижопільського району в газеті «Сільські новини» та на офіційних веб-сайтах районної ради та районної державної адміністрації.

         6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, сім'ї та молоді, охорони здоров'я, культури, фізкультури та спорту (Харук О.І.).

 

Голова районної ради                                          П. ТАМБОВЦЕВ