Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Засяяла головна новорічна ялинка райцентру

 

19 грудня  відбулось святкове відкриття головної новорічної ялинки селища Крижопіль. У відкритті ялинки, початку святкування Новорічних та Різдвяних свят взяли участь голова райдержадміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев.

Зі святом усіх привітав та приніс новорічний вогонь для запалення новорічної ялинки  Святий Миколай.

Як зазвичай. до діток , які були присутні на святі, завітали новорічні казкові персонажі – Дід Мороз і Снігуронька, а також Солоха та  Чорт.  Під час заходу вони  проводили    різноманітні дитячі веселі конкурси та розваги.

У святковій програмі взяли участь  зразковий аматорський хор Крижопільської школи естетичного виховання та  учні відділу сольного співу Крижопільської школи естетичного виховання: Катерина Чепіль,  Аріана Паламарчук, Назарій Паслай, Артур Тимошенко,  Софія Олійник,  Наталія Каплун,  Яна Токар, Віка Бондар.

Учасників свята, усіх крижопільчан з днем Святого Миколая, прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами щиро вітав Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков.

Святкова програма була організована працівниками районного будинку культури.

А упродовж всього дня на площі діяла новорічна  виставка-ярмарок, де всі жителі селища мали змогу придбати різноманітні новорічні смаколики та прикраси, а також  фото - зона і пошта Діда Мороза, організовані дизайнером Яною Гуменною та працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  Іллею Бондаренком та Анастасією Попіль.