Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Запрошуємо до участі в благодійній акції "Серце до серця"

З 7 по 29 квітня 2014 року район братиме участь у ІХ Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця». Цьогоріч вона носить назву «Я хочу бачити життя!» і спрямована на підтримку  дітей  з вадами зору.

За підрахунками Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», у 2013 році у Вінницькій області зібрано 724 тис. 255 грн 42 коп., що майже на 90 тис. грн більше, ніж у попередньому році. За сумою зібраних коштів Вінниччина чотири роки поспіль посідає перше місце в Україні.  Цей же період Крижопільський район посідає перше місце в області, торік крижопільчани зібрали 52 тис. 451грн 29 коп.

 В область передано три апарати для ранньої діагностики вад слуху для пологових відділень області; 125 слухових апаратів отримають у безкоштовне користування діти з вадами слуху з усіх районів та міст області, які перебувають на обліку в обласній дитячій лікарні, в т. ч. четверо дітей з  нашого району, які цього потребують, Організатори акції висловлюють подяку  активістам, волонтерам, спонсорам -  усім людям, хто відгукнувся і приєднався до її проведення.

 Збір коштів у зазначені вище терміни будуть проводити волонтери та активісти (учні шкіл, професійно-технічних навчальних закладів), котрі мають спеціальні ідентифікатори, а також опломбовані скриньки для збору коштів. Для забезпечення прозорості перерахунок коштів та відкриття скриньок  здійснюють банківські працівники в присутності представників органів влади і волонтерів.

 Організатори акції запрошують приєднатись до проведення цього суспільно важливого проекту. Кожне підприємство (установа) може самостійно перерахувати кошти на нижче вказаний рахунок, запросити волонтера або активіста зі скринькою для збору коштів серед працівників або виступити спонсором проведення благодійних заходів у рамках акції «Серце до серця» в районі.

  Перерахування коштів на єдиний рахунок акції у ПАТ «Кредобанк» відбуватиметься до 28 квітня 2014 року, через відділення ВАТ «Державний Ощадний банк України» – до 18,00 год. 29 квітня 2014 року.

Банківські реквізити для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399

у Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк»,

МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок на придбання медичного обладнання Вінницькій області від (назва колективу) Крижопільського району».

За додатковою інформацією звертатись за телефонами:

- (093)988-89-15 – Тетяна Дрончак, представник ВБФ «Серце до серця» у Вінницькій області;

-  2-15-56 – Антоніна Тамбовцева, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Крижопільської  райдержадміністрації.