Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Запобіганню та врегулюванню конфлікту інтересів навчали представники НАЗК

2 листопада у Вінниці відбувся семінар-тренінг із роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів під головуванням заступника голови обласної ради Михайла Кременюка та голови облдержадміністрації Валерія Коровія. Навчання відбулось на виконання визначених Парламентом та Урядом завдань з підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції». Семінар провело Національне агентство з питань запобігання корупції за підтримки Програми розвитку ООН.

Участь у його роботі взяли:  виконавчий апарат обласної ради,  представники райдержадміністрацій, районних рад, територіальних органів виконавчої влади обласного та районного рівнів, посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад. Наш район представляли начальник загального відділу районної ради Ніна Сміщук, начальник відділу правового забезпечення райдержадміністрації Вікторія Котюжанська, депутати обласної ради від району Юрій Семенюк і Володимир Василишен,

– Із введенням в дію нового Закону України «Про запобігання корупції» почала функціонувати нова система, яка орієнтована на створення ефективних механізмів запобігання корупції на публічній службі. Зі створенням в Україні Національного агентства відкрились нові можливості для реалізації практичних заходів щодо формування єдиного розуміння законодавчих дій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, – зазначив заступник голови обласної ради Михайло Кременюк під час відкриття тренінгу.

Перед присутніми виступили керівник третього відділу Департаменту дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції Національного агентства Юлія Шевченко та головний спеціаліст Аліна Нікітіна. Використовуючи Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, вони надали базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.