Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Закон надає можливість проводити дистанційні засідання колегіальних органів місцевого самоврядування

 

6 квітня  голова районної ради Петро Тамбовцев провів робочу нараду з працівниками виконавчого апарату, на якій посадові особи місцевого самоврядування обговорили щойно опублікований Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)».

 Документ надає можливість проводити дистанційні засідання колегіальних органів місцевого самоврядування. Пленарні засідання місцевих рад, засідання виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, постійних депутатських комісій можуть проводитися в режимі відеоконференції або аудіоконференцій (дистанційне засідання), крім питань, що потребують таємного голосування. До порядку денного дистанційних засідань можуть включатися виключно питання невідкладного внесення змін до місцевого бюджету, інших питань щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами епідемій та пандемій чи реалізації повноважень, пов’язаних з такими обставинами.

 Рішення про дистанційне засідання доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за 24 години до його початку із зазначенням порядку денного та порядку відкритого доступу до трансляції дистанційного засідання місцевої ради.

-  Закон підтвердив правильність прийнятого нами рішення щодо дистанційного проведення позачергової 34 сесії районної ради 7 скликання, яку ми провели у телефонному режимі. Тепер маємо опанувати  методику проведення дистанційних засідань за допомогою додатку Zoom, - зазначив голова районної ради.

Закон також надає право органам місцевого самоврядування у 2020 році прийняти рішення про внесення змін до прийнятого рішення про встановлення місцевих податків та/або зборів щодо зменшення ставок єдиного податку.