Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Заходи з нагоди Дня фермера

 

З нагоди Дня фермера 19 червня в районному Будинку культури відбулась зустріч керівництва району з головами фермерських господарств.

Учасників зустрічі привітав голова райдержадміністрації Валентин Панчук. Він подякував фермерам за працю на благо Крижопілля, підтримку у вирішенні проблем соціально-економічного розвитку району, висловив сподівання на ще тіснішу співпрацю.

На сцену у цей день запрошувались представники інших фермерських династій: Андрія Флори, Григорія Махибороди, Івана Гасяка, Петра Бабія (нині покійних), справу яких продовжують їхні рідні.

Фермерами у свій час стали ряд чиновників: головний інженер тодішнього управління сільського господарства Юрій Гжебінський, головний агроном Валерій Галатін, агрономи по захисту Петро Русін і Володимир Василишен. Сьогодні це успішні фермери, які мають заслужений авторитет. Так, Володимир Василишен є депутатом Вінницької обласної Ради, вже майже два десятки років очолює районну Асоціацію селянських (фермерських) господарств «Господар».

Привітав фермерів з нагоди свята заступник голови районної ради Іван Русін.

Від Асоціації фермерських господарств присутніх вітав голова фермерського господарства «Заграва», депутат районної ради Володимир Кубаль.

На сьогодні в районі налічується 106 фермерських господарств, які мають в обробітку 8 тис. га землі.

За вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва на Крижопільщині, впровадження сучасних форм і методів господарювання, постійну підтримку і сприяння соціально-економічному та культурному розвитку населених пунктів району, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення в районі Дня фермера ряд керівників фермерських господарств нагороджено Почесною  грамотою районної державної адміністрації та районної ради, ще великій групі оголошено подяки голови райдержадміністрації та голови районної ради.

Учасники художньої самодіяльності району подарували фермерам  святковий концерт.