Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Заходи з нагоди 72-ї річниці Перемоги

8 травня 2017 року, у День пам’яті та примирення,  у селищі пройшла  акція «Перша хвилина миру»,  а заходи у День Перемоги проводились під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо»

У заході взяли участь голова районної ради Петро Тамбовцев, заступники голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко та Валентина Круць.

Було оголошено хвилину мовчання, горів символічний вогонь пам’яті.

9 травня 2017 року в райцентрі пройшов мітинг-реквієм з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Перед початком мітингу благочинний  району о. Миколай та настоятель Свято-Миколаєвського храму селища о.Віталій провели панахиду за жертвами Другої світової війни.

Відкрив мітинг селищний голова Олександр Третьяков, який привітав жителів і гостей селища з Днем Перемоги, побажав миру і затишку в родинах, оптимізму,  міцного здоров’я.

Учасників мітингу привітали голова районної ради Петро Тамбовцев, ветеран війни Леонтій Шевчук.

Ветеранів війни вітали:  військовий комісар райвійськкомату, учасник антитерористичної операції, підполковник Олег Стецюк, учениця СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль імені воїна-інтернаціоналіста С.Гаврилюка Валерія Пацай.

Від учасників мітингу до Меморіалу загиблим у роки Другої світової війни та пам’ятного знака на честь крижопільчан загиблих у зоні антитерористичної операції, було покладено живі квіти.

Для крижопільчан, гостей селища у цей день пройшов святковий концерт, підготовлений працівниками культури. 

У ці святкові дні з вітаннями, подарунками представники районної державної адміністрації та районної ради відвідали учасників бойових дій Другої світової війни.

Від районної державної адміністрації та районної ради вручено подарунок (телевізор) Вінницькому обласному госпіталю для ветеранів війни.