Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Захисне обладнання – на День захисника

Крижопільські  рятувальники отримали від влади району та селищної  ради гарний подарунок -  апарати захисту органів дихання:

Вручити їх  особовому складу   районної  Державної  пожежно-рятувальної служби  прийшли голова райдержадміністрації Валентин Панчук, голова районної  ради Петро Тамбовцев, селищний голова Олександр Третьяков.  Прийшли насамперед  із щирою подякою  за ту нелегку  працю, яку  еменесники вкладають у справне виконання своїх професійних обов’язків, за те, що реагують оперативно  на надзвичайні ситуації та рятують людей і майно. Оскільки подія відбувалася напередодні Дня захисника України та  Покрови Пресвятої Богородиці, до яких пряме відношення мають і рятувальники – як захисники  і справжні козаки,   шановні гості  не поскупилися й на    гарні  для них побажання.  Зокрема зичили  міцного здоров’я, везіння, удачі, щоб  Бог завжди  охороняв від надзвичайних ситуацій, щоб  пожежні автомобілі були завжди заправлені, а рукава сухими, зрештою,  щоб  обладнання, яке їм  нині буде вручено, використовувалось тільки  з навчальною метою.  «Якщо колись у народі  казали, що пожежники тільки те і роблять, що сплять,  то краще «спіть», шановні,  нехай у вас буде чим поменше роботи і надзвичайних ситуацій»,  - і жартома, і всерйоз  зазначили насамкінець     виступаючі.  І вже далі цілком серйозно пообіцяли  особовому складу  районного сектору   ДСНС  всебічну підтримку і допомогу.

«Цей рік, - сказав зокрема  голова райдержадміністрації Валентин Панчук, -  доходи у районний бюджет були непоганими, у результаті чого ми змогли закупити вам захисне обладнання. Якщо держава  далі розвиватиметься так само  плідно, як і наш район, а той – у свою чергу,  ми вам допомагатимемо із поповненням матеріально-технічної бази, аби  зрештою мали все те обладнання, яке необхідно для рятувальних робіт». Тим часом голова районної ради Петро Тамбовцев  сказав,  що рятувальники можуть розраховувати на кошти із залишку, який розподілятиметься    наступного року .

За гарними промовами  відбулась  гарна церемонія вручення  обладнання  рятувальникам, як кажуть, з рук у руки. Хлопці, які браво вишикувались для цього у дві шеренги,  із задоволенням приймали ці справді щедрі подарунки та щиро дякували своїм благодійникам. Адже тепер п’ять апаратів  захисту органів дихання німецького виробництва  та 16 масок допомагатимуть їм  працювати у задимлених  при пожежах приміщеннях.  До всього з коштів, які виділила районна влада,  закуплено бійця зимові та літні берци, шиється зимовий одяг.

«Це дуже щедрий подарунок, -  сказав у відповідь  начальник Крижопільського районного сектора ГУДСНС  України у Вінницькій області  полковник служби цивільного захисту Олег Притуляк, -  бо 270 тисяч гривень, які  нам виділено,  – це великі гроші.  Я у Крижопільському районі працюю з 2002-го, але це – перший рік, у якому керівництво району надало нашому підрозділу  таку суттєву допомогу. За що дуже-дуже дякуємо».

Подякував очільникам району та селища за підтримку особового складу підрозділу  і  перший заступник начальника головного управління ДСНС України у Вінницькій області  Олег Андрущенко, який того дня  був у районі з візитом. При цьому він  висловив сподівання, що дана  співпраця  районної влади та еменесників  матиме продовження, у результаті  якої  місцеві рятувальники  зможуть оновити спеціальне та аварійно-рятувальне обладнання на сучасне. А ще – вручив  керівникам  відзнаки «За службу державі».