Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Загальні збори громадян за місцем проживання територіальної громади с. Голубече

   30 березня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні Голубецького  Будинку культури відбувся  схід  (збори) громадян за місцем проживання   територіальної громади Голубецької сільської ради.

На зборах були присутні:  жителі територіальної громади, депутати сільської  ради, заступник голови Крижопільської РДА - Круць Валентина Афанасіївна, заступник голови Крижопільської районної ради - Русін Іван Іванович депутат районної ради Теличко Ілля Вікторович, директор Крижопільського РЦЗ – Войтенко Любов Андріївна, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Крижопільському районі Коваль Наталія Петрівна.

На загальні збори громадян за місцем проживання  прибуло близько 40 осіб.

Сільський голова  Олег Володимирович Коваль у своєму звіті підсумував результати своєї роботи та органів місцевого самоврядування в цілому, а також роботу  депутатського корпусу, зупинився на  основних  показниках,  які  характеризують    демографію  Голубецької  територіальної  громади. Основну увагу було приділено благоустрою населеного пункту та наведенню порядку на кладовищах сіл. У своєму зверненні сільський голова закликав жителів територіальної  громади по можливості  брати активну участь у підтриманні порядку в населених пунктах, а також висловив слова подяки Крижопільській РДА та Крижопільській районній раді за підтримку та тісну співпрацю. В цілому доповідь сільського голови була докладною та змістовною.

Відмітив виконання місцевого бюджету за 2017 рік. За січень-грудень 2017 року до загального фонду бюджету Голубецької сільської  ради надійшло 4026372,20 грн, що становить 104,36% до показників, затверджених місцевою радою на відповідний звітний період, що дало змогу покращити матеріальну, технічну, культурну базу об’єктів соціальної сфери та в  повному  обсязі  забезпечувати  поточні  видатки  та  направляти  кошти  на  благоустрій  населених пунктів сільської ради  і  утримання  об’єктів  соціальної  сфери.  

Також зазначив, що   в 2017 році Голубецька сільська рада зайняла перше місце у районному конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку»..

      Зауважив, зроблено немало, але попереду є багато напрацювань, над якими необхідно працювати та втілювати в життя: це ремонт доріг,    благоустрій населених пунктів, співфінансування проектів  п’ятнадцятого обласного конкурсу розвитку територіальних громад  Вінницької області за назвою «Подаруй щасливу мить дітям» і «Про дітей всіх добре дбаємо – про тепло не забуваємо» та інші заходи.

Коротко про плани на 2018 рік:

Забезпечення вуличного освітлення населених пунктів Голубецької сільської ради.

Ремонт доріг в населених пунктах сільської  ради.

Капітальний ремонт даху будівлі Голубецької сільської ради по вул.Т.Марцин,1 в с.Голубече, Крижопільського району Вінницької області.

На реконструкцію містка в с.Княжа Криниця – 142500,00 грн.

На розроблення Генерального  плану – 55000,00 грн.

Реконструкція водопропускних трубчатих переїздів на струмку безіменному для поліпшення гідрологічного режиму в с. Княжа Криниця

Благоустрій кладовищ на території сільської ради.

Впорядкування пам’ятників загиблим воїнам.

Встановлення вуличних тренажерів біля спортивного майданчика по вул. Фалаштинських, 6 в селі Голубече.

 Утеплення фасаду будівлі харчоблоку по Т.Марцин, 2а в селі Голубече.

Вирішення питання збирання, транспортування, утилізації побутових відходів та сміття, на цій основі покращення санітарного стану населених пунктів сіл: Голубече,  Княжа криниця, .Сонячне, .Красне.

 Впорядкування вулиць.

 Впорядкування криниць громадського користування.

 

       Перед присутніми на зборах виступили:

  • Круць В.А., заступник голови РДА,  яка коротко ознайомила з роботою РДА за минулий рік, поінформувала  щодо планів та перспектив району на поточний рік в системі децентралізації, медичної, освітньої реформи. Подякувала громаді за те, що вона бере участь в  обласних та районних конкурсах. Також надала відповіді на задані питання. На завершення виступу побажала громаді миру, злагоди, згуртованості.
  •  Теличко І.В., депутат Крижопільської районної ради, зауважив, що депутатський корпус сільської ради, а саме: депутатська фракція партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», повинна включатися в роботу сільської ради, а не тільки «вставляти палиці в колеса». Також відмітив те, що робота сільського голови, на його думку, має бути оцінена громадою на відмінно.
  • Ратушняк Микола Павлович, житель громади, подякував сільському голові за проведену роботу протягом 2017 року і за попередні роки. Наголосив, що такий великий об’єм роботи було зроблено завдяки його відповідності займаній посаді, наполегливості і бажання залишити після себе  згадку про добрі справи для громади. Побажав йому терпіння, витримки, не втрачати активності. Зауважив, що посада сільського голови  - це велика відповідальність перед громадою.
  •  Жителі громади: Сатановський В.Я., Кучковський О.Г.,  у своїх виступах  піднімали  питання  відносно  вуличного освітлення, ремонту  доріг, благоустрою населених пунктів.

На завершення звіту сільський голова зазначив, що все задумане ми зможемо вирішити тільки гуртом, і наша діяльність матиме сенс лише тоді, коли в центрі уваги, насамперед, буде людина, необхідність поліпшення умов та якості її життя, створення соціальних гарантій. Запевнив, що саме на це будуть спрямовані наші зусилля в майбутньому.

 А найтепліші слова подяки   висловив громаді, яка  з розумінням ставиться до тимчасових проблем, підтримує та допомагає, за їхню працю по забезпеченню стабільного розвитку своєї громади.

Відмітив, що сільська рада завжди відкрита для спілкування, дискусій, об’єктивних зауважень і ділових пропозицій. Закликав всіх і надалі плідно працювати на благо територіальної громади.

Побажав   насамперед миру, міцного здоров’я, радості та звершення мрій.