Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Загальні збори громадян за місцем проживання територіальної громади с. Джугастра

                                                   

   31.03.2018 року відбулися загальні збори громадян територіальної громади с. Джугастра. На зборах були присутні: жителі територіальної громади, голова Крижопільької районної державної адміністрації Панчук В.І., голова районної ради Тамбовцев П.С., начальник управління соціального захисту населення Дерев’янчук В.Г., директор ПрАТ ПК «Поділля» Гавріш О.О., керуючий СГД «Джугастра» ПрАТ ПК «Поділля» Плахотнюк І.Л.

      -  Проведення сьогоднішнього зібрання являє собою екзамен для влади, дає можливість відкритого діалогу з громадою, почути думки людей про проведену роботу та спільно знайти шляхи вирішення наболілих проблем,- так почала свій виступ сільський голова Садова Інна Петрівна.

         У своєму звіті сільський голова Садова І.П. підвела підсумки своєї роботи та органів місцевого самоврядування  в цілому, а також роботу депутатського корпусу та роботу створеної громадської організації «Ірис».  

       Основну увагу було приділено благоустрою населеного пункту. Відмітила виконання місцевого бюджету та намітила плани на майбутнє, зокрема:

  1. ремонт доріг;
  2. встановлення автобусної зупинки;
  3. завершення будівництва парку відпочинку;
  4. зовнішній ремонт адмінбудівлі;
  5. виконання місцевих Програм.    

         Голова Крижопільської РДА В.І.Панчук відмітив роботу сільського голови, довів до відома жителів села виконання районного бюджету та про зміни і реформи в державі.

        Голова районної ради П.С.Тамбовцев наголосив про початок весняної акції благоустрою населеного пункту та про участь у конкурсі громад на кращий населений пункт.

         Начальник управління соціального захисту населення В.Г.Дерев’янчук повідомив громаді про  соціальні виплати пільговим категоріям населення та нарахування житлових субсидій.

        Про  співпрацю та результати для користі жителів громади говорили директор ПрАТ ПК «Поділля» О.О,Гавріш  та керуючий СГД «Джугастра» ПрАТ ПК «Поділля» І.Л.Плахотнюк.

         На завершення  сільський голова висловила слова вдячності жителям усієї територіальної громади , всьому депутатському корпусу та апарату сільської ради, керівництву ПрАТ ПК «Поділля , голові районної ради та апарату районної ради, голові районної державної адміністрації та керівникам усіх  підрозділів Крижопільської держадміністрації, спонсорам, які не стоять осторонь наших спільних проблем , керівникам усіх установ села.