Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Загальні збори громадян за місцем проживання: с.Городківка

 

25 березня 2019 року  відбулися загальні збори громадян  с.Городківка. У роботі загальних зборів взяли участь голова районної державної адміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Петро Тамбовцев, директор  ПрАТ ПК «Поділля» Олександр Гавріш, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Дерев’янчук, головний спеціаліст Крижопільського  об’єднаного управління Пенсійного фонду Ольга Гора, депутат обласної ради Юрій Семенюк.

Присутні переглянули відеоролик «Вінниччина-2018. Є що сказати!», в якому   відображено основні досягнення області в різних сферах  впродовж минулого року.

 Голова райдержадміністрації Валентин Панчук  у своєму виступі прокоментував основні досягнення та виклики, які вдалося подолати  минулого року в різних галузях життєдіяльності району. Зазначив, що в селі Городківкці у 2018 році завершено ремонт шкіл, будівництво спортивного майданчика, а в 2019 році утеплення школи №1, будівництво лікарської амбулаторії,  благоустрій території шкіл, а також, при умові співфінансування,  ремонт дороги Савчине - Гарячківка, яка походитиме через Городківку.

Голова райдержадміністрації подякував керівництву ПРАт ПК «Поділля» за виділені кошти для ремонту доріг (1,5 млн грн)  та виготовлення проектної документації, за проведені роботи з благоустрою, за облаштування дитячих ігрових майданчиків тощо.

Секретар сільської ради, яка виконує обов’язки сільського голови, Леся Лєсна прозвітувала про роботу сільської ради за 2018 рік та зазначила плани на 2019 рік.

Розглядались питання  екології, рекультивації сміттєзвалища, ремонту та утримання місцевих доріг тощо.

 Начальник управління соціального захисту населення Лариса Дерев’янчук поінформувала присутніх про зміни в законодавстві щодо механізму призначення та отримання субсидій.

Представник Крижопільського  об’єднаного управління Пенсійного фонду Ольга Гора ознайомила з основними принципами пенсійної реформи, особливостями підвищення пенсії для працюючих та непрацюючих пенсіонерів.