Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Загальні збори громадян с. Зеленянка

 

15 березня відбулися загальні  збори  громадян в с. Зеленянка,  присутніх було 79 чоловік, виступили  сільський голова Чепелюк В.П., завідуюча Зеленянською бібліотекою Плаксій Н.Д., завідуюча Зеленянським сільським клубом Піліновська Н.Й., завідуюча «НВК – ДНЗ І ст.» Скопіна Т.В., завідуючий відділком  с. Зеленянка ПрАТ ПК «Поділля» Самборський В.В., селищний голова Третьяков О.С., заступник голови РДА Круць В. О., заступник голови районної ради Русін І.І.

Найболючішим питанням  були дороги, на даний час це для всіх найболючіша тема. 1 тонна щебеню коштувала 270 грн, завезено 5 Камазів, тобто більше 380 тонн щебеню, крім того, ще ПрАТ ПК «Поділля»  100  тонн, в грошовому виразі це велика сума, але   висипавши, розгорнувши  по дорогах, провівши ямковий ремонт (пару раз проїдуть  машини, Камази) із цього щебеню нема і знову утворюються ями,  майже ніде його не видно.

 На даний час дороги ремонтувати недоцільно, потрібно, щоб зійшов сніг і трохи підсохло, а з настанням весни ПрАТ ПК «Поділля» виділить грейдер і знову візьметься за ремонт доріг, -  пообіцяв Самборський В.В.

Виступив Крижопільський селищний голова Третьяков О.М., який вніс пропозицію по об’єднанню територіальних громад.  При об’єднанні у вас відкриються нові можливості, ви зможете створювати  сільські кооперативи,  молоко продавати дорожче, будете виготовляти сир, бринзу, діти можуть ходити навіть в Крижопільські ДНЗ. Для більш детального роз’яснення та опитування людей потрібно задіяти депутатів, - наголосив селищний голова.

Якубович О.Д., житель с. Зеленянка, занепокоєний укладанням договорів на земельні частки паї та їх реєстрацію, термін дії договору якого рахується не з дати їх укладання та підписання, а  з дня реєстрації, орендна плата за пай становить 4420 грн., на даний момент найменша порівняно із іншими інвесторами. Також турбує питання по обприскуванню ядохомікатами посівів, які знаходяться дуже близько біля житлових будинків, тим самим порушують санітарні норми.

Самборський В.В. запевнив, що візьме це до уваги, і замінять площі.       

Завідуюча «НВК – ДНЗ І ст.» Скопіна Т.В. висловила подяку ПрАТ ПК «Поділля» за допомогу з опаленням, і сьогодні стоїть нагальне питання допомогти з ремонтом харчоблоку, замінити  електроплиту, так як плануємо 1 клас з вересня місяця, заяви від 6 батьків уже поданні.

Завідуюча Зеленянським сільським клубом Піліновська Н.Й. подякувала ПрАТ ПК «Поділля» та сільському голові за сприяння в ремонті стелі сільського клубу і просила  допомоги у придбанні нової апаратури.

 Завідуюча Зеленянською бібліотекою Плаксій Н.Д. проінформувала про роботу протягом року та висловила прохання поставити нові пластикові вікна для утеплення та енергозбереження бібліотеки.

Виносилося на розгляд зборів питання щодо оподаткування, по якому прийняли рішення: 50 грн з двору. Пропозицію сільського голови щодо додаткового внесення  100 грн для упорядкування сільського кладовища, де сільська рада взяла б працівника по договору з умовою плати 50% бюджетних, 50% самооподаткування, ю люди не підтримали, кладовище будуть прибирати своїми силами.   

Крім того, сільський голова рекомендувала писати проекти розвитку територіальних громад

Заступник голови РДА Круць В. О. коротко ознайомила з робою РДА за минулий рік , щодо планів та перспектив району на поточний рік в системі децентралізації, медичної, освітньої  реформи. Подякувала  за направлення субвенцій  на реанімобіль, харчування дітей ДНЗ, шкіл, за участь у проектах регіонального розвитку, що дає можливість  залучати додаткові кошти з метою покращення розвитку території.

За матеріалами Красносільської сільської ради