Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Загальні збори громадян Куницької територіальної громади

 

6 березня відбулися загальні збори громадян Куницької територіальної громади.

На сході села розглядалось питання «Про підсумки  соціально-економічного розвитку громади за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік». Збори пройшли за участі   голови Крижопільської райдержадміністрації Валентина Панчука та першого заступника голови райдержадміністрації Валентина Пастушенка.  На захід також були запрошені  представники ПрАТ ПК «Поділля», начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Дерев’янчук, заступник начальника Крижопільського  об’єднаного управління Пенсійного фонду Наталія Коваль.

 Увазі присутніх  було запропоновано відеоролик «Вінниччина-2018. Є що сказати!», в якому   відображено основні досягнення області в різних сферах  упродовж минулого року.

 Голова райдержадміністрації Валентин Панчук  у своєму виступі прокоментував основні досягнення та виклики, які вдалося подолати  минулого року в різних галузях життєдіяльності району.

Сільський голова Оксана Нагорняк прозвітувала про життя громади за 2018 рік та намітила плани на 2019 рік.

Основними проблемами села залишається стрімке зменшення населення та несплата в повному обсязі податків СТОВ «Кряж і Ко».

Валентн Панчук запропонував взяти участь у обласному конкурсі розвитку територіальних громад,що  могло б покращити  вирішення проблем громади.

Начальник управління соціального захисту населення Лариса Дерев’янчук поінформувала присутніх про зміни в законодавстві щодо механізму призначення та отримання субсидій.

Заступник начальника Крижопільського  об’єднаного управління Пенсійного фонду Наталія Коваль ознайомила з основними принципами пенсійної реформи, особливостями підвищення пенсії для працюючих та непрацюючих пенсіонерів.

 Валентин Іванович  подякував сільському голові, всім тим, хто доклав своїх зусиль для забезпечення злагодженої роботи, організації ремонту дороги, підвищуючи цим власний авторитет, авторитет влади та відповідний рівень району.