Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Забезпечення населення якісною питною водою - пріоритетне питання територіальних громад

Забезпечення населення району питною водою є для багатьох територіальних громад однією з пріоритетних проблем, розв’язання якої необхідне для збереження здоров’я, поліпшення умов діяльності і підвищення рівня життя населення.

Протягом 2014 року територіальними громадами селища Крижопіль та сіл Андріяшівка, Гарячківка, Голубече, Городківка, Кісниця, Красносілка, Куниче, Савчине та  Шарапанівка проводились роботи по  реконструкції і капітальному ремонту  споруд водозабезпечення,  водопровідних мереж  та  громадських колодязів на виконання Програми “Питна вода. Забезпечення населення району якісною питною водою на 2006-2020 роки”,   на що освоєно 786,0 тис.грн, в т. ч. 178,0 тис.грн - кошти населення та господарюючих структур.

Крижопільською селищною радою профінансовано 526,0 тис.грн за рахунок коштів місцевого бюджету на реалізацію двох проектів по  встановленню енергоощадного  насосного обладнання на свердловинах та автоматизованої системи управління насосними агрегатами на водопровідній насосній станції ДП «Крижопільводоканал» ДП «Вінницяоблводоканал».

Територіальна громада села Заболотне виготовила проектно-кошторисні документи на будівництво свердловини та водопровідних мереж і виборола  право брати участь у 2015 році у реалізації проекту з водопостачання населеного пункту із залученням бюджетних та позабюджетних коштів, та гранту швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” «DESPRO».

 Територіальна громада с. Тернівки як переможець конкурсу територіальних громад отримала кошти з обласного бюджету у сумі 30 тис.грн   на покращення якості питної води для населення. Кошти витрачено на закупівлю насосного  обладнання.

До кінця поточного року заплановано реалізувати проект «Капітальний ремонт водозабірної свердловини в с. Гарячківка, Крижопільського району» кошторисною вартістю згідно із затвердженою проектно-кошторисною документацією 290,0 тис.грн Виконання робіт буде проведено за рахунок коштів місцевого бюджету та укладених соціальних угод.