Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

З робочою поїздкою на Крижопільщині побував керівник області Валерій Коровій

02 жовтня 2015 року з робочою поїздкою на Крижопільщині побував керівник області Валерій Коровій, аби на місці, у суто робочій обстановці визначити перелік найбільш злободенних питань та зорієнтуватися у шляхах їх вирішення.

Візит голови облдержадміністрації розпочався із зустрічі з  освітянами району у районному Будинку культури. Валерій Вікторович привітав усіх присутніх з професійним святом, зазначивши, що сьогодні не можна перебільшити значення освіти в сучасному світі. Саме знання є найбільшою цінністю для людства та українського народу, це запорука руху вперед.

Далі, в приміщенні райдержадміністрації, відбулася зустріч з керівниками районних управлінь, служб, відділів, підприємств, установ та організацій.

 Про соціально – економічний розвиток  району доповідав голова райдержадміністрації  Валентин Панчук.

У своєму виступі очільник області зазначив, що  Крижопільський район має потужний потенціал розвитку та постійно демонструє інтенсивний рух вперед,  тому завдання керівництва району у цей непростий і відповідальний час, що має багато викликів, сприяти розвиткові району задля покращення життя його жителів. «Зараз дуже важкий, але знаковий період розвитку держави. Та все це, у якісному плані, створить передумови життя в іншій країні. Сьогодні знаємо ціну слова «мир». Перед нами стоїть  багато питань, на які маємо знайти відповідь, бо на нас лежить відповідальність перед людьми», - зазначив Валерій Коровій.

Під час наради голова облдержадміністрації торкнувся цілого ряду важливих проблем: базової безпеки територіальної оборони; громадської безпеки; виконання місцевих бюджетів; спрощення механізму надання житлових субсидій населенню;  вирішення проблемних питань учасників АТО; ключових напрямків реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні;  проблем доріг; неофіційної зайнятості населення та ін.

Цього ж дня керівник області побував у Городківському ДНЗ № 4, де змонтовано блочно-модульну котельню на відновлювальних джерелах  енергії. Оглянув СЗШ І-ІІІ ст. № 1 с.Городківка, де розпочато роботи  з  будівництва блочно-модульної котельні на відновлювальних джерелах  енергії. Ознайомився з роботою ПАТ «Крижопільський  цукровий завод». Також зустрівся з громадою  с. Соколівка по питанню збереження будівлі колишньої Соколівської спеціальної школи-інтернату.

 У робочій поїздці по району Валерія Коровія  супроводжували голова райдержадміністрації Валентин Панчук, голова районної ради Анатолій Стратієвський та заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць.