Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

З нагоди відзначення 24-ї річниці Незалежності України

На Крижопільщині пройшли святкові заходи з нагоди відзначення 24-ї річниці Незалежності України .

Урочистості відбулися на центральній площі селища за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади району, органів місцевого самоврядування, осередків політичних партій, громадських та релігійних організацій, громадськості району.

З вітальним словом виступив голова райдержадміністрації Валентин Панчук, який зазначив: «Наша незалежність стала непростим випробовуванням для всіх - на зрілість, на терпіння, на мужність і толерантність. Сьогодні уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі відстояти цілісність і суверенітет держави, поліпшити життя у своєму домі власної Батьківщини. Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, селища,  району, області та усієї України. Цей день обов’язково настане. Настане тим швидше, чим краще кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, а усі разом проникнемось гордістю за нашу Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості».

Також відзначено кращих працівників промисловості, сільськогосподарського виробництва, соціальної, гуманітарної та інших сфер. Їм вручено Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради, грошові премії. 

У цей день проведено ряд культурно-мистецьких заходів, зокрема, виставку декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, дефіле етнічного одягу, святковий концерт.

Живі квіти лягли до пам’ятних знаків борцям за незалежність України.

24 серпня релігійні організації району проведуть молебні за Україну.

У рамках відзначення 24-ї річниці незалежності в районі пройде ряд  спортивних та культурно-масових заходів.