Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

З нагоди річниці визволення України від фашистських загарбників

 

День визволення України від фашистських загарбників - свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі України, адже саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.

Ця важлива дата – добра нагода вшанувати доблесних оборонців і визволителів у роки Другої світової війни, тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, хто відбудовував Україну в повоєнні часи. Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.

Пам’ять тих, хто ціною власного життя наближав визволення України, вшанували і на Крижопільщині. З нагоди відзначення 76-ї річниці Дня визволення України від фашистських загарбників голова районної державної адміністрації Володимир Скалій із заступником Михайлом Собківом, голова районної ради Петро Тамбовцев із заступником Іваном Русіним, Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков та благочинний УПЦ протиієрей Миколай поклали квіти до Меморіалу Слави.

Подвиг воїнів-визволителів нашого краю від ненависного ворога у Другій світовій війні – це яскравий взірець для наслідування представників прийдешніх поколінь, справа честі кожного. Ніхто не забутий, ніщо не забуте - і надалі залишатиметься головним моральним принципом нашого життя.