Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  14 лютого 2014 року в районному Будинку культури пройшла зустріч керівництва району  з ветеранами бойових дій в Афганістані та на території інших держав.

Із привітаннями до присутніх звернулася голова райдержадміністрації Лідія Семенюк: «Вже вкотре 15-те лютого приходить до нас із почуттям глибокого смутку та болю. Це День вшанування пам’яті тих, хто не повернувся додому, хто загинув під час виконання свого військового обов'язку за межами України. У цей день відкладаємо всі інші справи, аби вклонитися пам’яті і мужності воїнів-інтернаціоналістів.

Цьогоріч виповнюється 25 років з часу виведення військ колишнього Радянського Союзу  з тієї далекої і такої трагічної для нас країни - Афганістан. Але ніхто і ніщо не в змозі виміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які пройшли такий складний життєвий шлях. Адже ця війна коштувала Україні тисяч людських доль: більше 3 тисяч загинуло, понад 8 тисяч повернулися додому пораненими,  більше 6 тисяч стали інвалідами».  

Сьогодні на території району проживає 105 осіб, які були учасниками бойових дій на території інших держав, із них 65 - ветерани війни в Афганістані.

Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували пам’ять  воїнів, які загинули, померли  від ран та різних недуг.

На завершення виступу Лідія Павлівна побажала всім присутнім  міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди та  віри у краще майбутнє.

Голова райдержадміністрації Лідія Семенюк та голова районної ради Анатолій Стратієвський (котрий, до речі, теж є учасником бойових дій на території Чехословаччини у 1968 році)  вручили  адресну допомогу сім’ям загиблих та померлих воїнів-афганців, інвалідам війни в Афганістані.

Воїнів-інтернаціоналістів привітали також військовий комісар Крижопільсько-Піщанського об’єднаного військового комісаріату, підполковник Олег Стецюк та голова районної організації Спілки воїнів-інтернаціоналістів Размік Акопян.

Урочистості продовжилися тематичною концертною програмою.

Учасники зустрічі відвідали могили загиблих та померлих, квіти покладено також на могили воїнів-інтернаціоналістів у селах району.