Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

З нагоди 75 ї річниці визволення України від нацистських загарбників

 

28 жовтня 2019 року з нагоди 75- ї річниці визволення України від нацистських загарбників у  райцентрі відбулася урочиста хода до Меморіалу на честь загиблих у Другій світовій війні воїнів, у якій взяли участь керівництво району, трудові колективи, представники громадських та політичних осередків, мешканці селища. 

 «І в роки Другої світової війни, і сьогодні Україна показує, що варто бути сміливим і сповненим гідності, що героїзм може бути чимось більшим, ніж суто моральним закликом, що це може бути ключем до перемоги.

Ми шануємо і, пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від нацистських  загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день», - лунало на мітингу.       

На знак шани до тих, чий подвиг на фронті і в тилу назавжди залишиться у світлій пам’яті поколінь, громадськістю Крижопільщини було покладено квіти до Меморіалу загиблим у роки Другої світової війни та до пам’ятника  на честь крижопільчан, які загинули, виборюючи незалежність України у наші дні.

Скорботною хвилиною урочистостей стало проведення обряду поховання останків загиблого воїна, знайдених на території селища. На превеликий жаль, імені воїна на даний час не встановлено (знайдений солдатський медальйон передано спеціалістам для можливого прочитання, на що крижопільчани дуже сподіваються). Поховання пройшло на Меморіалі на честь загиблих у роки Другої світової. Провели захоронення нинішні захисники України – учасники АТО та ООС. Із закликом пам'ятати відомих і невідомих захисників України до присутніх звернулись Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков, громадський активіст Микола Андріяш. 

Службу провів благочинний Крижопільського району Православної Церкви України, протоієрей Петро Підсадний. Живі квіти лягли і до цієї могили.

Хвилиною мовчання вшанували крижопільчани пам’ять загиблих захисників.