Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

З нагоди 70-их роковин

28 жовтня 2014 року з нагоди пам’ятної дати в історії нашої держави - 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників - у  селищі відбулася урочиста хода до Меморіалу загиблих воїнів, у якій взяли участь керівництво району, трудові колективи, представники громадських організацій, мешканці селища. 

З болем сьогодні доводиться усвідомлювати, що така  визначна дата  в історії України, як 70-річчя визволення, затьмарена  війною на Сході  країни. Війною з нащадками колишніх побратимів, з якими пліч-о-пліч  долали ненависного ворога  в роки Великої Вітчизняної.

Цьогорічне літо для крижопільчан  було затьмарене страшними звістками про загибель українців, серед них і наших  земляків - Олександра Савченка, Сергія Бойка та  Андрія Долейка, які виконували свій військовий обов’язок  на Сході України.

Їхні короткі життя стали прикладом патріотизму, мужності, служіння рідній Україні. Низький уклін  за синів батькам загиблих воїнів та співчуття рідним і близьким. Крижопілля завжди буде гордитися своїми Героями.

Навіки в пам’яті  українців   будуть  герої  Небесної сотні , які загинули на Майдані  під час кривавих сутичок в Києві, Вони поклали своє життя на вівтар справедливості та свободи, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.          

На знак шани до тих, чий подвиг на фронті і в тилу назавжди залишиться у світлій пам’яті поколінь, громадськістю Крижопільщини було покладено квіти до Меморіалу загиблим воїнам, пам’ятників Героям Радянського Союзу Олегу Бичковському та Роману Сміщуку лягли живі квіти, їх пам’ять вшановано хвилиною мовчання.

Слава захисникам України, які в усі часи її історії виборювали незалежність, які сьогодні відстоюють цілісність її кордонів!