Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

15 лютого 2016 року у малій залі районного Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

У заходах взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Валентина Круць, голова районної ради Петро Тамбовцев, голова районної спілки ветеранів Афганістану Размік Акопян, учасники бойових дій та члени сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

З нагоди свята учасникам бойових дій в Афганістані вручено відзнаки Президента України – пам’ятні медалі «25 років виведення військ з Афганістану», надано адресну допомогу сім’ям  загиблих воїнів-інтернаціоналістів, інвалідам афганської війни.

Учасники зібрання відвідали і поклали квіти на могили загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів, загиблих учасників АТО, а також відвідали кімнату бойової слави Крижопільської СЗШ №2, де навчався воїн-інтернаціоналіст Сергій Гаврилюк та учасник АТО Олександр Савченко, які героїчно загинули від час виконання військового обов’язку.

14 лютого 2016 року в с. Городківка пройшов турнір з волейболу, присвячений пам’яті  воїна-інтернаціоналіста Сергія Здирка.