Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

З метою виконання заходів шостої черги мобілізації

21 липня 2015 року відбулася нарада про хід  виконання  заходів VІ черги мобілізації в якій взяв участь  голова районної ради Анатолій Стратієвський. На нараду були запрошені селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради, підприємств та організацій. Запросили також демобілізованих учасників антитерористичної операції.

На нараді проаналізовано хід  виконання  заходів VІ черги мобілізації,  визначено основні завдання щодо проведення заходів оповіщення, збору і поставки мобілізаційних ресурсів. З інформацією з цього питання виступив Олег Стецюк - військовий комісар Крижопільсько-Піщанського об’єднаного районного військового комісаріату.

Військовий комісар відзначив, що завдання з проведення шостої черги мобілізації вже виконано на 62 відсотки. Насамперед, це завдяки розумінню крижопільчан, що кордони держави потрібно захищати, її незалежність – відстоювати. А ще завдяки співпраці військових і керівників територіальних громад, керівників підприємств, організацій.

На нараді йшлося також і про відсутність такої співпраці з окремими сільськими радами, про проблеми, які виникають під час нинішньої та попередніх черг мобілізації. Про них говорили і учасники наради – сільські голови: Володимир Янковий  з Шарапанівки, Володимир Онищук з Тернівки, Юрій Сиротюк з Савчиного; секретарі сільських рад: Людмила Кальковець з Соколівки, Людмила Гижко з Кісниці, Валентина Журавська з Красносілки та ін. Голова райдержадміністрації Валентин Панчук, який проводив нараду, надав слово усім бажаючим.

У нараді взяли участь також демобілізовані воїни-земляки - учасники антитерористичної операції, члени районної громадської організації «Спілка учасників АТО». Не зважаючи на пережите в боях, вони є єдиними у твердженні: «Кордони України потрібно захищати усім».