Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

З Днем Незалежності України!

 

Дорогі крижопільчани та гості нашого району!

Щиро вітаємо вас з величним святом - Днем Незалежності України!

Цей день віддзеркалює героїчну і трагічну історію нашого народу, возвеличує незламний волелюбний дух, дух боротьби, який тернистою віковою дорогою до незалежності здійснювали сотні тисяч незламних борців.

Фортеця цього могутнього духу нині постала на східних теренах України, її своєю нескореністю і звитягою укріплюють сучасні українські захисники.

Нехай цей величний день національного братання надихне нас великою вірою у близьку перемогу України над агресором. За нами правда, з нами Бог і з його допомогою ми здобудемо перемогу!

Нехай велич і жертовність українських Героїв минувшини і сьогодення, бо саме їм значною мірою ми завдячуємо можливістю відзначити День Незалежності, спонукають нас гідно служити рідній землі та виконувати своє покликання заради добробуту держави і громади!

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу та її символи, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Нехай мир і злагода запанують у нашому спільному домі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

У цей світлий день разом із побажаннями доброї долі усім нам, бажаємо вам здоров’я, непохитного оптимізму та незламної віри у щасливе і квітуче завтра України!

Зі святом вас!

Слава Україні! Героям слава!

Голова райдержадміністрації                             Голова районної ради

Валентин Панчук                                                 Петро Тамбовцев