Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

З Днем фізичної культури і спорту України!

 

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

У другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Крижопільщина впевнено розбудовує спортивну інфраструктуру, постійно організовує спортивні змагання, бере участь у турнірах в інших регіонах Вінниччини та України.

Підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району залишається пріоритетним завданням районної влади.

Лише за останні роки споруджено три спортивних майданчики з твердим покриттям, будівництво ще двох завершується.

Стало традицією проведення літніх спортивних ігор за участю територіальних громад. Тут завдання влади району та усіх зацікавлених служб бачимо в тому, аби залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків.

Від щирого серця вітаємо вас із  Днем фізичної культури і спорту України, святом здорових, цілеспрямованих людей!

Бажаємо всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Голова районної                                            Голова районної

державної адміністрації                                 ради

                 В. Панчук                                                 П.Тамбовцев