Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

З Днем державної служби!

 

23 червня усіх держслужбовців вітали зі 100-річчям державної служби в Україні та професійним святом ─ Днем державної служби.

Бо як окремий інститут національної держави державна служба в її нинішньому розумінні (зі статусом державних службовців, урегульованим законом, з уповноваженнями цих посадових осіб на здійснення функцій держави, а також отриманням ними заробітної плати з державного бюджету) з'явилася 1918 року – за Гетьманату Павла Скоропадського, часів спроб у XX столітті побудови на теренах наших земель незалежної Української Держави.

Вітаючи присутніх, голова райдержадміністрації Валентин Панчук відзначив: « На сьогоднішній день в районній державній адміністрації та її структурних підрозділах, згідно зі штатними розписами, нараховується 94 посади державних службовців.  Незважаючи на всі труднощі, кадровий потенціал держслужби дає змогу створювати умови щодо розвитку громади, вирішення як стратегічних державних питань, так і місцевих повсякденних».

Від імені працівників органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу присутніх у залі привітав голова районної ради Петро Тамбовцев: «Державний службовець це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого - несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

Узявши все краще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний соціально-економічний розвиток України.

Запорукою успішного виконання намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі, надіюся, незалежно від реформ у державі,  будуть слугувати на користь людям.

Адже довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені".

Керівники району вручили Почесну грамоту Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради начальнику фінансового управління райдержадміністрації Раїсі Лозовській.

За сумлінну та наполегливу працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм ряд працівників державної служби нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Ряд колишніх працівників органів виконавчої влади відзначено Подяками районної державної адміністрації та районної ради.

Від працівників культури учасники урочистостей отримали в дарунок щирі українські пісні.