Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

З 25-ю річницею Незалежності України!

Дорогі крижопільчани!

Цей знаменний день демократії й громадської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

У 25-у річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Саме час переоцінити себе як частину великої держави. Час для єднання, змін і виважених рішень. Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але ми віримо, що разом здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

 День незалежності ми зустрічаємо з болем через військові дії на Сході України, але й з гордістю.

З гордістю говоримо про нашу армію, про тисячі справжніх чоловіків, які воюють за нашу Незалежність. А також про мільйони простих українців, які годують, одягають, забезпечують усім необхідним свою армію.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання від районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

Зі святом вас! Слава Україні!

Голова райдержадміністрації             Голова районної ради

Валентин Панчук                               Петро Тамбовцев