Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вшанування учасників аварії на ЧАЕС

25 квітня 2014 року в залі районної ради пройшла традиційна зустріч керівництва району з ліквідаторами аварії на ЧАЕС.

Сьогодні в районі проживає 91 учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, з них 12 осіб визнані інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, 34 ліквідатори та 8 потерпілих ІІ категорії; 14 ліквідаторів та 13  потерпілих ІІІ категорії; 7  потерпілих ІV категорії,   а також 3 вдови, яким надано статус через втрату чоловіків-ліквідаторів, смерть яких пов’язана з Чорнобильської катастрофою, та 12 дітей віком до 18 років, які мають статус потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Дана категорія людей у повній мірі використовує своє право на пільги на житлово-комунальні  послуги, тверде паливо  та за користування телефоном.

За 2013 рік профінансовано чорнобильські виплати на загальну суму  130 тис. грн. Це пільги на придбання ліків у разі амбулаторного лікування та безкоштовного зубопротезування, доплати додаткової відпустки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; їх оздоровлення  та ін.

У минулому році  оздоровлено 10 громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи. Загальна вартість путівок склала 42,3 тис. грн.

Вже з початку нинішнього року чорнобильські виплати профінансовано на загальну суму  37,5 тис. грн.

Відповідно до розпорядження від 15.04.2014року №56 “Про відзначення в районі Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС“ голова районної  державної адміністрації Валентин Панчук разом із головою районної ради Анатолієм Стратієвським ліквідаторам, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та трьом вдовам вручили адресну грошову допомогу.