Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вшанували учасників бойових дій на території інших держав, вшанували сьогоднішніх захисників України

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  14 лютого 2015 року в районному Будинку культури пройшла зустріч керівництва району  з ветеранами бойових дій в Афганістані та на території інших держав.

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Валентин Панчук:  « Будь-яка війна поволі забувається новими поколіннями, але для тих, хто воював, і для тих, хто їх чекав з пекла на землі, Афганістан ніколи не скінчиться. Як не скінчиться Донбас для тих, хто сьогодні бере участь в антитерористичній операції на Сході країни.

Внутрішньо вони завжди здригатимуться від цього слова, почутого по радіо, побаченого на екрані телевізора...Вона буде з ними  довічно!  За можливостей Інтернету ще довго на сторінках його користувачів будуть з’являтись записи: «Пам’яті тих, хто залишився навічно на висотці…». У житті вивести людину з війни  легше, ніж вивести війну з людини.

Дуже важко гоїти душевні рани, але життя продовжується, і нам треба разом іти вперед, спільно долати перешкоди й негаразди, відстоювати свою державність, якщо потрібно – то зі зброєю в руках».

Сьогодні на території району проживає 104 особи, які були учасниками військових конфліктів на території інших держав, із них 64 – учасники війни в Афганістані (в тому числі 9 інвалідів).

У рамках своєї компетенції та виходячи з реальних можливостей  спільно з ветеранськими організаціями  влада району робитиме все можливе для того, аби для учасників бойових дій, ветеранів, сімей загиблих воїнів, всіх, хто виконував свій інтернаціональний обов’язок за межами держави.

Ряд афганців скористалися знижкою вартості твердого палива на загальну суму 55,4 тис. грн., знижкою абонентної плати за користування телефоном на загальну суму 12,1 тис. грн., вартості споживання електроенергії на загальну суму 24,5 тис. грн., вартості споживання водопостачання на загальну суму 18,6 тис. грн. знижкою вартості природного газу на загальну суму 27,0 тис. грн. та ін.

У минулому році учасникам бойових дій виплачено одноразову грошову допомогу до 5 травня  на загальну суму 78,2 тис. грн.

Усі визначені законодавством пільги учасники бойових дій отримали в повному обсязі.

Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували пам’ять  воїнів, які загинули, померли  від ран та різних недуг – учасників війни в Афганістані, а також воїнів-земляків, які загинули в зоні антитерористичної операції на Сході України.

Голова райдержадміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Анатолій Стратієвський  вручили  адресну допомогу сім’ям загиблих та померлих воїнів-афганців, інвалідам війни в Афганістані.

Воїнів-інтернаціоналістів привітав також голова районної організації Спілки воїнів-інтернаціоналістів Размік Акоп’ян..

Урочистості продовжилися тематичною концертною програмою.

Учасники зустрічі відвідали могили загиблих та померлих, квіти покладено також на могили воїнів-інтернаціоналістів у селах району/