Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вшанували Тараса Шевченка

 

Творчість  Шевченка — це святиня, якою дорожить і гордиться  український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.
 

У райцентрі біля пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди 205-ої річниці від дня народження Великого Кобзаря відбувся урочистий захід, в якому взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськість району, аби  вшанувати пам'ять великого поета, генія українського народу, Кобзаря, який зробив  неоціненний вклад у духовну скарбницю людства.

Прозвучали рядки з творів поета, мелодії на його твори.

Поет живе! Ми слухаєм його:
Ми чуєм заповіт його священний — 
Учитися, кохати край стражденний 
І не цуратись рідного, свого.

Учасники заходу вшанували пам’ять Тараса Шевченка квітами.

Від районної державної адміністрації та районної ради квіти до пам’ятника Кобзареві поклали перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Пастушенко та заступник голови районної ради Іван Русін.

З метою вшанування пам’яті великого митця, поета, художника, видатного мислителя Т.Г.Шевченка урочисті заходи, виставки тематичної літератури, святкові лінійки, приурочені 205-ій річниці від дня його народження проходять в усіх територіальних громадах району.