Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вшанували працівників державної служби району

У залі засідань районної ради привітали працівників державної служби району з нагоди  професійного свята.

Вітаючи присутніх, голова райдержадміністрації Валентин Панчук відзначив: «Запорукою успішного виконання намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід. Нехай на вашому шляху не стають перешкоди, а почесне звання – державний службовець – завжди буде шанованим людьми. Міцного здоров'я,  натхнення у нелегкій та відповідальній роботі, плідних та реальних здобутків, високої професійної майстерності».

Від імені районної ради, всього депутатського корпусу  щиро привітав усіх  з  Днем державної служби заступник голови районної ради Петро Тамбовцев:

«Державний службовець це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого - несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

Узявши все краще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний соціально-економічний розвиток України.

Запорукою успішного виконання намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі надіюся незалежно від реформ в державі  будуть слугувати на користь людям.

Адже довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.

Хочеться надіятись також на краще фінансове забезпечення  державних службовців.

Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у Вашій роботі. Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Бажаємо всім вам мирного неба, міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім'я майбутнього рідного Крижопілля та України.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку.

Нехай наступні роки будуть сповненні творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю в завтрашньому дні нашої держави!»

Слова вітань колегам також звучали від заступника голови райдержадміністрації Валентини Круць.

За сумлінну та наполегливу працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм ряд працівників державної служби нагороджено почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.