Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вшанували пам'ять загиблих за Батьківщину

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

22 червня 2020 року в райцентрі пройшло покладання живих квітів до Меморіалу загиблим воїнам, пам’ятників Героям Другої світової війни Олегу Бичковському та Роману Сміщуку, а також  пам’ятного знака на честь крижопільчан, які загинули в зоні АТО. 

Зважаючи на діючі карантинні обмеження, вшанування пам’яті загиблих відбулося за участі обмеженої кількості учасників заходу.

До Меморіалу загиблим воїнам та пам’ятного знака на честь крижопільчан, які загинули в зоні АТО, поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих за Батьківщину хвилиною мовчання голова райдержадміністрації Володимир Скалій та голова районної ради Петро Тамбовцев, їхні заступники Михайло Собків та Іван Русін, Крижопільський селищний голова Олександр Третьяков та його заступник Сергій Левіцький, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Кройтор. 

До пам’ятників Героям Другої світової війни Олегу Бичковському та Роману Сміщуку квіти поклали представники освітньої галузі району.

Нехай вічною буде пам'ять і шана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для сьогоднішого покоління.    

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму, адже життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.