Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого наша країна вшановувала  пам'ять Героїв Небесної Сотні – на знак відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності захищаючи ідеали демократії, права і свободи людей та європейське майбутнє України.

 Герої Небесної Сотні повстали проти насилля, несправедливості та наруги над своєю країною. Кожен з них здійснив особистий подвиг - віддав найцінніше - своє життя заради оновлення України.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і донькам, а ті - своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у лютневі дні 2014 року. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Люди передають свої почуття через картини, пісні, вірші…

До Дня Героїв Небесної Сотні в райцентрі пройшов мітинг-реквієм. Крижопільчани присвятили його подвигу учасників Революції гідності, тим, хто відстоював і відстоює кращу долю України.

Вшанувати пам’ять учасників Революції гідності прийшли керівники району – голова райдержадміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Петро Тамбовцев, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, районних осередків політичних партій та громадських організацій, духовенства, трудових колективів, учнівська молодь,  громадськість селища.

Мітинг розпочався мелодією «Плине  кача по тисині», що стала тугою, смутком, ніби офіційним жалобним Гімном України.

 Учасники мітингу поклали квіти  до пам’ятного знака «Борцям за волю України», хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небеснї Сотні.

Низький уклін матерям і батькам, що виховали таких синів і доньок! Хай палають свічки пам’яті за загиблими Героями «Небесної Сотні» у наших серцях.

Хай пам’ять про всіх невинно убитих згуртує нас живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на рідній землі.

Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні!