Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вшанували героя

До Дня захисника України в СЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. воїна-інтернаціоналіста С.Гаврилюка  селища Крижопіль проведено захід вшанування пам’яті колишнього учня Руслана Бондаря, який загинув під час участі в АТО  20.03.2017року в селищі Новотроїцьке Донецької області від пострілу снайпера.

Коли мова йде про захист Батьківщини, про порятунок свого народу, у війні бере участь людина за велінням серця.

Указом Президента від 22 травня 2017року Бондар Руслан Васильович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці  та Дня захисника України у школі було відкрито й освячено меморіальну дошку Руслану Бондарю – мужньому захисникові рідної української землі. Також учнями 7- Б класу ( класний  керівник Івасіва Л.В.) проведено захід вшанування його пам'яті «Я любив  вас усіх, та найбільше любив Україну»), учнями  8-В класу ( класний керівник  Пацай Г.В.) поповнено музей Бойової слави  (керівник Андріяш Л.Г.)

матеріалами про життєвий і бойовий шлях Руслана  «Найвищою нагородою тих, хто уцілів,  -  є життя, а для загиблих  - пам'ять» .

Війна – це породження зла. Людського зла. «Людина» і «війна» - це поєднання  суперечить усім законам добра.  Але війни – це не тільки минуле людства, це, на жаль, його сьогодення.

Ллється кров на нашій українській землі. І скрізь гинуть чиїсь батьки, чоловіки, брати, сини…