Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вшанували Героя праці

23 вересня 2015 року  в Будинку культури с. Тернівка пройшов вечір  вшанування  Героя праці Ольги Федорівни Десяк.  

У ці вересневі дні Ользі Федорівні  виповнилося 75.

У 20 літ вона стала ланковою. А далі - трудові будні. Врожайність буряків збільшувалась з кожним роком. Але ж і працювали дівчата. Збирали по селу пташиний послід, попіл, у хурделицю вивозили на поле гній, розкидали його вручну. А довгими зимовими вечорами вивчали мудру хліборобську науку, щоб потім покласти у вироблену і здобрену за всіма  правилами  тогочасної  агротехніки землю зерно, яке згодом обернеться щедрими врожаями і обов’язково віддячить сторицею. 

У 1966 році Ольга Федорівна очолила ланку з вирощування кукурудзи. Спочатку посіяли кукурудзу на 70-гектарному полі, а вже через рік - на ста гектарах і зібрали по сто центнерів зерна з кожного. Тоді їй і було присвоєне високе звання Героя Соціалістичної Праці.

 З 1963 року Ольга Федорівна була незмінним депутатом Тернівської сільської ради, з 1967 року по 1975 – депутатом Вінницької обласної ради.

 У 1975 році Ольгу Федорівну Десяк було обрано  депутатом Верховної ради України. Їй тоді було 35 років. на іменини прибуло багато  людей, які принесли вам свої вітання у день вашого ювілею. Це гості з області і  району, колеги по спільній праці, родичі, близькі і сусіди. Це ще раз підтверджує їхню шану до вас та до вашої праці.  А напрацювалися ви  за своє життя, дай Бог кожному.

Вийшовши на заслужений відпочинок, Ольга Федорівна зібрала своїх дівчат. Жінки заспівали так натхненно і душевно, що тут же вирішили  не залишати  свого гуртового співу. Тепер цей колектив носить назву фольклорного ансамблю Героя Соціалістичної праці Ольги Федорівни Десяк.

На святковий вечір прибуло багато  людей, які принесли іменинниці  вітання з нагоди її ювілею. Це керівники району - голова районної державної адміністрації Валентин Панчук та голова районної ради Анатолій Стратієвський, провідний методист Вінницького обласного центру народної творчості з фольклорного жанру Тетяна Гарбулінська, Тернівський сільський голова Володимир Онищук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валерій Кушнір, колеги по спільній праці, родичі, близькі, сусіди.

А ще діти – юні тернівчани, яким брати приклад з іменинниці у будівництві незалежної єдиної України.