Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Вшанували героїв

 

 29 серпня Крижопільщина, як і вся Україна, вшанувала пам'ять тих, хто, виконуючи службові обов’язки та бойові завдання, ціною власного життя охороняли безпеку співвітчизників, боролися зі злочинністю, захищали територіальну цілісність нашої держави.

Саме цього дня  шість років тому в «Іловайському котлі» держава втратила найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

Аби закарбувати цю дату в пам’яті і свідомості українців Президентом України від 23 серпня 2019 року видано Указ про щорічне відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Тому сьогодні на площі у районному центрі відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника на честь крижопільчан, які загинули під час антитерористичної операції на Сході України.  

Участь у покладанні квітів взяли батьки загиблих воїнів АТО, голова райдержадміністрації Володимир Скалій, голова районної ради Петро Тамбовцев, заступник голови райдержадміністрації Михайло Собків та заступник Крижопільського селищного голови Сергій Левіцький.  

Вшанувати пам'ять полеглих воїнів також прийшли учасники антитерористичної операції,  представники трудових колективів, громадських організацій, правоохоронних органів, військовослужбовці, духовенство району та жителі селища.

Хвилиною мовчання вшанували земляків та всіх інших солдат, які загинули в боротьбі за незалежність України.

Імена героїв-земляків, які поклали життя за незалежність та цілісність нашої держави, закарбовані на пам’ятнику, завжди будуть у нашій пам’яті.

Військовослужбовець 24-ї бригади ім. Короля Данила Олександр Юрійович Савченко

Рядовий, курсант Сергій Олександрович Бойко

Молодший сержант, помічник гранатометника Олександр Володимирович Колівошко

Старший сержант Юрій Вікторович Мельник

Прапорщик  Руслан Васильович Бондар

В пам'ять про загиблих героїв-земляків крижопільчани долучилися до Всеукраїнської акції та провели районний патріотичний забіг «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ», в якому взяли участь більше 40 осіб.

Забіг - це нова традиція щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів. Це можливість пробігти за кожного з тих, хто захищав нас від війни, подякувати та підтримати близьких наших героїв, вшанувати пам’ять загиблих воїнів АТО, виказати подяку військовослужбовцям та їх сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності та національної гідності країни.

Після  завершення пам’ятних заходів  керівництвом району  покладено квіти на могили загиблих воїнів АТО.

Хай пам’ять про загиблих згуртує нас, живих, дасть нам силу, волю і мудрість для зміцнення власної держави. Хай їх світлі образи навічно залишаться в нашій пам’яті, бо герої не вмирають, а живуть! Їх імена лишаються із нами... 

Фото надані районною газетою "Сільські новини"