Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Всеукраїнський семінар для тренерів з національно-патріотичного виховання

 25 квітня 2017 року, в районі розпочався Всеукраїнський семінар для тренерів з  національно-патріотичного виховання. Прибули представники близько 20 регіонів України, проходитиме навчання впродовж трьох днів – 25-27 квітня. У райдержадміністрації учасників семінару на чолі з методистом вищої категорії Міністерства освіти і науки України Людмилою Цюнь зустріли керівники району – голова райдержадміністрації Валентин Панчук та його заступники – Валентин Пастушенко і Валентина Круць, заступник голови районної ради Іван Русін.

         Місцем проведення семінару Крижопільщину обрано не випадково.

Саме в районі вперше в Україні створено Центр  національно-патріотичного виховання дітей та молоді при Будинку школяра із введенням двох ставок керівників гуртків.  Робота Центру стала показовою для аналогічних структур в Україні.

Зіграв свою роль і прекрасний виступ команди – представниці нашого району: у 2016 році рій «Молода Січ» навчально-виховного комплексу с. Шарапанівка здобув   перемогу у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Сокіл», що проходила на Хмельниччині, зайнявши почесне І місце. 

З метою  виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних  звичаїв і традицій, національних цінностей українського народу та  формування здорового способу життя у районі прийнято Районну цільову соціальну програму розвитку позашкільної освіти Крижопільського району на 2015 - 2020 роки.

         У плані семінару – цікава різноманітна програма.