Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Впровадження відновлювальних джерел енергії на Крижопільщині

У с. Городківка за кошти інвестора ТОВ «Буд Енерго Сервіс» реалізується проект - «Капітальний ремонт нежитлової будівлі Городківської мікро ГЕС на р. Марківка, яка розташована за адресою Вінницька обл., Крижопільський р-н,  с. Городківка, провулок Трублаїні-1, буд.7», що дасть змогу перетворювати енергію води в екологічно чисту електричну енергію. Очікувана потужність мікро ГЕС- 50 кВт.

Даний проект підпадає під перелік стратегічних пріоритетних напрямків інноваційної діяльності, затверджених Верховною Радою України на період до 2030 року, а саме у частині створення нових та використання відновлених джерел енергії.

Реалізація майбутнього проекту сприяє нарощуванню обсягів виробництва та споживання енергії, виробленої з відновлених джерел, з метою економної витрати традиційних паливо-енергетичних ресурсів і зменшення залежності України від їхнього імпорту шляхом реструктуризації виробництва і раціонального споживання енергії, за рахунок збільшення частки енергії, виробленої з відновлених джерел.

За інформацією відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації