Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Візит губернатора

13 липня в районі з робочим візитом побував голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Керівник області ознайомився з роботою  центру надання адміністративних послуг жителям району, який діє з 2014 року та надає сьогодні 130 видів послуг. До роботи через Центр залучені як структурні підрозділи райдержадміністрації, так і територіальні органи центральних органів виконавчої влади.

У ході зустрічі з працівниками Центру його  керівник  Ольга Шевчук зазначила, що  за січень-червень цього року через Центр надання адміністративних послуг при районній державній адміністрації громадянам та суб'єктам господарювання надано 9092 адміністративних послуги,  в тому числі через Центр – 3476 послуг.

При цьому за останні 6 місяців до районного бюджету надійшло 19,2 тисяч гривень адміністративного збору за реєстрацію бізнесу, та 171 тисяча гривень - до районного, селищного та двох сільських бюджетів за реєстрацію нерухомості.

 Ознайомився керівник області і з роботою інформаційного терміналу, придбаного торік за кошти  районного бюджету. Вже в поточному році до Центру підключено охоронну сигналізацію, а до кінця року передбачається придбання операційної системи, антивірусного програмного забезпечення та поліпшення умов комфортності у зоні очікування громадян.

Голова облдержадміністрації відвідав ряд аптек, де цікавився їхньою участю в Урядовій програмі «Доступні ліки».

Відбулась у цей день зустріч очільника області з працівниками  закладів охорони здоров’я   Валерій Вікторович оглянув дитяче, пологове відділення окружної лікарні інтенсивного лікування, розповів про основні засади медичної реформи, підходах до її реалізації органів виконавчої влади.

Під час перебування голови облдержадміністрації Валерія Коровія в районі його супроводжували голова райдержадміністрації Валентин Панчук та його заступники – Валентин Пастушенко та Валентина Круць, голова районної ради Петро Тамбовцев, його заступник Іван Русін, селищний голова Олександр Третьяков.